Рамка за автомобилно радио OPEL ZAFIRA 2DIN антрацит

#1579
НЕ Е НАЛИЧНО yes

18,50 лв.
Количество:  бр.

RAM OPEL ZAFIRA 2DIN ANTHRACITE

Описание


Рамка за монтаж на универсално радио на Opel Zafira SW 2005->
Цвят антрацит.